CCTV SİSTEMLERİMİZ

IP Cctv Analog Cctv Hybrid Cctv Gece Ve Gündüz Full HD Çekim Özelliği Olan Kameralarla 24 Saat Güvende Olun.

Artist's interpretation of article headline

LAN- Wİ-Fİ -FİBER

Network çözümleri ve entegrasyon Veri merkezi,Network güvenlik çözümleri ve profesyonel servisler Yerel Ağ -Wireless Ağ Fiber Optik Sistemleri Network & IP Kamera Sistemleri Fiber Optik İletişim Sistemleri & Video Network Danışmanlık servisleri.

Artist's interpretation of article headline

BİLGİSAYAR SATIŞ VE TEKNİK SERVİS

Bilgisayarlarınızın oem parça , satış ve kurulum işlemlerini hızlı şekilde yaparak size teslim ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir servis hizmeti anlayışı ile , müşterilerimize birçok çözüm olanakları sunmaktayız.

Artist's interpretation of article headline

KABLOLU / KABLOSUZ ALARM SİSTEMLERİMİZ

Ev İş Alarm Güvenlik Sistemleri,İşyeri Kartlı Biometrik Geçiş Sistemleri, Anahtarsız Bina Giriş Sistemleri.

Artist's interpretation of article headline

 

 

 

As Güvenlik Sistemleri Bilgi Teknolojileri;

Profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu, temeli müşteri memnuniyetine dayalı bir güvenlik ve bilişim teknolojileri firmasıyız.

CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri, IP Megapiksel Kamera Sistemleri, Yangın-Hırsız Alarm Sistemleri, Ağ Altyapı Hizmetleri, Fiber Optik Çözümleri, Kablosuz İletişim Çözümleri geliştirmekteyiz.

AS Güvenlik Sistemleri Bilgi Teknolojileri, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır.

AS Güvenlik Sistemleri Bilgi Teknolojileri, konusunda eğitimli, işine ve müşterilerine saygılı, teknolojinin getirdiği sürekli yenilik ve değişimlere açık, girişimci, enerjik, kendisini ve işini geliştirme çabasında, bilgiyi paylaşan, takım çalışması odaklı, firma değerlerini benimsemiş ve dürüstlüğü ilke edinmiş ekibiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

Güvenlik ve Bilişim teknolojileri sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe saygı duyulan ve güvenilen bir firma olmaktır.

 

Değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünlerle, en uygun koşullarda çözümler üretip, hizmet sırasında ve özellikle sonrasında teknik desteği profesyonel olarak sağlayarak üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirmektir.